SMS půjčka zajistí peníze ihned i bez registru

SMS půjčky jsou půjčky s rychlým vyřízením, kdy není nutné chodit na pobočku a vše lze vyřídit pohodlně z domu pomocí internetu, SMS zprávy nebo telefonicky. SMS půjčky jsou zpravidla úvěry menších částek, řádově tisícikorun. U opakovaných žádostí a bezproblémovém splacení se hodnoty mohou vyšplhat až na 20 nebo 30 tisíc korun. Sumy se liší u jednotlivých poskytovatelů, ale jedno mají společné a to dobu splatnosti, která je vždy nastavena na maximálně 31 dnů. Klienti mají možnost si tuto dobu prodloužit, ale za vcelku velký poplatek, který může takovou půjčku výrazně prodražit.

Peníze na účet do 15 minut i bez registru

SMS půjčky se na trhu objevili pro vyřešení náhlého výpadku peněz. Někdy jsou také označovány jako půjčky do výplaty a měli by pokrýt nečekané výdaje. Z toho vyplývá i rychlost s jakou je SMS půjčka vyřízena. SMS půjčky poskytují převážně nebankovní společnosti, které se snaží o co nejsnadnější a nejrychlejší vyřízení bez zbytečného papírování. Stačí vyplnit na internetových stránkách registrační formulář, dodat potřebné doklady a vyčkat na vyrozumění o schválení půjčky. Po schválení se peníze převádějí ihned na účet a jsou tak k dispozici velmi rychle. Navíc jsou tyto půjčky bezúčelové s možností libovolného použití na cokoliv. Výhodou je také možnosti získat půjčku bez registru.

Symbolický ověřovací poplatek

Některé společnosti vyžadují v průběhu schválení žádosti odeslání symbolické částky z účtu žadatele tak, aby došlo k ověření identity. Většinou jde o zaslání jedné koruny nebo i menší částky – 0,1 Kč. To může schvalovací proces o něco prodloužit, a proto se snaží nebankovní společnosti od tohoto kroku postupně upouštět a k vyřízení jim stačí zaslání bankovního výpisu vedeného na jméno žadatele.

Výhody SMS půjček

Hlavní výhodou je rychlé a poměrně snadné vyřízení odkudkoliv. Po odeslání žádosti stačí vyčkat několik minut a ihned se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena či nikoliv. Proces vyřízení nic nezdržuje, většinou je vyřízení zdarma, bez nutnosti vedení účtu a není potřeba ani ručitel nebo zástava.

Nevýhody SMS půjček

Tak jako všechno má své výhody, tak i SMS půjčky mají své nevýhody. Tou hlavní je krátká doba splatnosti. Ta bývá v rozmezí od 7 dnů do 30 dnů. Je proto důležité dobře zvážit, částku o kterou budete žádat a to, zda budete schopni půjčku v požadovaném termínu splatit. Půjčka se splácí jednorázově na účet. Klient má možnost si tuto dobu prodloužit o několik dnů, ale za poplatek, který nebývá malý. Další nevýhodou je i to, že tyto půjčky bývají výrazně dražší, než třeba bankovní půjčky s delší splatností. Hold, za rychlost se platí.

Co je třeba splňovat pro získání SMS půjčky?

Podmínky pro schválení má každá společnost poskytující SMS úvěry individuální. Obecně podmínky jsou však společné: žadatel musí mít minimálně 18 let a trvalé bydliště v České republice. Dále musí mít pravidelný a prokazatelný příjem a nesmí mít dluhy u jiné společnosti.

Žadatel nesmí být v exekuci a jeho jméno je prověřováno v registrech dlužníků. K žádosti je nutné zaslat kopie 2 dokladů totožnosti, občanský průkaz a druhý doklad, např. pas, řidičský průkaz nebo zbrojní pas či průkaz zdravotní pojišťovny.

Vloženo: 21.4.2018Jak vybrat správnou půjčku?

základní informace a tipy, jak vybrat toho správného poskytovatele a nenaletět laciným trikům a slibům. Na co se tedy zaměřit a na co dávat pozor?

Co jsou to agregátory půjček

Co jsou to agregátory půjček? Agregátor vyhodnotí Vaši šanci na půjčku a přepošle žádost tam, kde máte nejlepší šanci na úspěch s přihlédnutím k Vaší bonitě.

Půjčka ihned na účet

Leckteré společnosti proklamují získání půjčky do 5 až 10 minut. Peníze tak můžete mít v podstatě ihned na Vašem bankovním účtu. Případně hotově.