Půjčky ihned na účet

Všechno se zrychluje a dnešní doba klade zvýšené požadavky také na zrychlení finančních operací a půjčky toho nejsou žádnou vyjímkou. Dříve vyřízení půjčky trvalo týdny, v ideálním případě několik dnů. Na trhu se před časem objevil nový typ půjčky, která boří zaběhlé časové hranice. Jedná se o malé krátkodobé půjčky ihned na účet, které zrychlili celý proces na hodiny až minuty. Leckteré společnosti proklamují získání půjčky do 5 až 10 minut. Peníze tak můžete mít v podstatě ihned na Vašem bankovním účtu. Někteří poskytovatelé nabízí vyplacení půjčky ihned na ruku v hotovosti a to například na benzínkách, nebo v síti Geco tabák.

Omezení částky i spatnosti.

Neplatí to ale pro veškeré půjčky. Tento specifický typ mikropůjčky je omezen výší, kterou si můžete ihned vypůjčit. Jedná se o tisíce korun. Limit je omezen i pro ty, kteří si berou první půjčku. Pokud si půjčujete u stejné společnosti opakovaně, limit se navyšuje až k hranici 20 000 Kč.

Splatnost je také výrazně kratší než jsme zvyklí. Zde se musí peníze vrátit maximálně do 30 dnů, ale půjčit si můžete i na dražší dobu, třeba je na 5 dní. Samozřejmě že čím je doba půjčky delší, tím platíte větší poplatek.

První půjčka zdarma

Vyjímkou z poplatků za půjčku jsou náborové akce, kdy někteří poskytovatele nabízí na vyzkoušení první půjčku zdarma. Cílem je aby si lidé půjčku vyzkoušeli a vzali si další, na které má poskytovatel už zisk. Nemálo lidí si půjčuje pravidelně a tak nábor nových klientů je prvořadým cílem poskytovatelů půjček.

Půjčka ihned na účet za pár minut

Většina procesů, které se s vyřízením, schválením a realizací půjčky jsou částečně, nebo zcela automatizované. Vše je velmi rychlé a pokud je Vám půjčka schválena, ihned odchází peníze na Váš účet. Navíc je inteligentně odesílaná platba v rámci stejné banky, kterou máte Vy. Peníze se tak objeví na účtu ihned.

Vloženo: 19.10.2017Jak vybrat správnou půjčku?

základní informace a tipy, jak vybrat toho správného poskytovatele a nenaletět laciným trikům a slibům. Na co se tedy zaměřit a na co dávat pozor?

Co jsou to agregátory půjček

Co jsou to agregátory půjček? Agregátor vyhodnotí Vaši šanci na půjčku a přepošle žádost tam, kde máte nejlepší šanci na úspěch s přihlédnutím k Vaší bonitě.

Půjčka ihned na účet

Leckteré společnosti proklamují získání půjčky do 5 až 10 minut. Peníze tak můžete mít v podstatě ihned na Vašem bankovním účtu. Případně hotově.