Nejčastější dotazy k půjčkám

Jaké jsou Vaše nejčastější otázky ohledně půjček a speciálně mikropůjček? Co Vás nejvíce zajímá? Přehled toho nejdůležitějšího. Odpovědi zde mají obecný charakter, podmínky a detaily se mohou u jednotlivých poskytovatelů lišit.

Komu jsou půjčky určen?

Mikro úvěry jsou určeny občanům ČR, v plnoletém věku, tj, starším 18 let. Budete potřebovat občanský průkaz.

Kolik si lze půjčit?

Částka se liší podle poskytovatele, většinou je první půjčka omezena například na 5000 Kč. Pokud půjčku řádně splatíte, mžete si napodruhé půjčit více a at akd dále, až třeba do částky 20 000 Kč pro opakované bezproblémové klienty vyjímečně 30 000 Kč.

Je možná půjčka bez registru?

To je individuální podle poskytovatele. U některých to možné je, jiné registry prověřují vždy. Většinou drobné záznamy nemusí vadit.

Je možná půjčka bez dolžení příjmu?

Opět se to liší podle toho, u koho půjčku žádáte, příjem je jedním se základních ukazatelů, který se posuzuje, ale ne vždy je vyžadováno jeho potvrzení o příjmu.

Co rozhuduje o schválení či neschválení půjčly

Poskytovatelé mají své interní scoringy, tj interní pravidla, podle kterých schvalují půjčky. Posuzuje se bonita a celková úvěruschopnost, kterou ukládá zákon o spotřebitelském úvěru. Pokud poskytovytelé vyhodnotí Vaši finanční situaci jako dostatečnou, půjčka může být poskytunuta.

Jak je to s SMS půjčkou bez 1Kč

Někteří poskytovatelé vyžaduí nejen vyplnění žádosti o půjču, ale také ověření účtu, na který má být půjčka zaslána. Děje se to tak, že pošlete malou částku, například jednou korunou, nebo jedním haléřem. Někde tento krok odpadá a půjčka je tak rychlejší.

Opravdu je první půjčka zdarma?

Ano, někteří poskytovatelé mají pro nové klienty akci na první půjčku zdarma, ale jen do omezené částky, například 10 000 Kč. Je nutné řádně půjčku splatit. Pokud nedodržíte termín, zdarma půjčka nebude.

Vloženo: 19.10.2017Jak vybrat správnou půjčku?

základní informace a tipy, jak vybrat toho správného poskytovatele a nenaletět laciným trikům a slibům. Na co se tedy zaměřit a na co dávat pozor?

Co jsou to agregátory půjček

Co jsou to agregátory půjček? Agregátor vyhodnotí Vaši šanci na půjčku a přepošle žádost tam, kde máte nejlepší šanci na úspěch s přihlédnutím k Vaší bonitě.

Půjčka ihned na účet

Leckteré společnosti proklamují získání půjčky do 5 až 10 minut. Peníze tak můžete mít v podstatě ihned na Vašem bankovním účtu. Případně hotově.