Půjčka Ferratum Credit

Ferratum, firma s dlouholetou tradicí, která přišla na trh s modelem rychlých půjček, nabízí také půjčky vyšších částek. Jednou z nich je flexibilní půjčka Ferratum Credit, která je k dispozici pro klienty, kteří si chtějí půjčovat pravidelně různě vysoké částky.

Jedná se o předem schválený úvěrový rámec, ze kterého lze čerpat určitou půjčku ihned na účet kdykoliv a poté jej dorovnat. Výše půjčky se pohybuje v rozmezí 2 500 až 35 000 korun. Po schválení Credit půjčky jsou peníze převedeny na účet a klient je tak může čerpat opakovaně.

Podmínky pro žadatele:

  • občan ČR
  • věk 21 – 85 let

Vyřízení online

Při online podání se vyplní žádost, kde si klient zvolí částku a dobu splatnosti a poté je doplní o osobní údaje. Půjčka nevyžaduje doložit příjem a proces vyřízení se tím urychluje. Registry dlužníků jsou kontrolovány a půjčka je tak určena pouze pro žadatele bez záznamu. Noví klienti si mohou zažádat o půjčku do 9 000 Kč a stálí do výše 35 000 Kč.

Po odeslání žádosti je klient ihned kontaktován na mobilní telefon operátorem a zákaznická linka je k dispozici i všem klientům i po celou dobu trvání půjčky.

Splácení půjčky

Měsíčně je třeba uhradit povinnou měsíční splátku na účet. Je ale na každém žadateli, zda půjčku zaplatí jednorázově do týdne nebo ji bude splácet během celého roku – teoreticky je splatnost této půjčku neomezená.

Výhody a nevýhody půjčky

Tak jako každá jiná má i tato Credit půjčka své výhody a nevýhody. Výhoda je možnost čerpání peněz podle potřeby a splácet dle svého uvážení a momentálních možností, bez nutnosti prokazovat příjmy. Tím pádem je dostupná i pro seniory a matky na mateřské dovolené.

Výše uvedené výhody ovšem nejsou zadarmo. Nevýhodou Credit půjčky je její velmi vysoké úročení, které je v nabídce spočítáno jako denní, a proto vás v případě protahování zaplacení celé půjčky může vyjít opravdu draze.

Vloženo: 6.12.2017Jak vybrat správnou půjčku?

základní informace a tipy, jak vybrat toho správného poskytovatele a nenaletět laciným trikům a slibům. Na co se tedy zaměřit a na co dávat pozor?

Co jsou to agregátory půjček

Co jsou to agregátory půjček? Agregátor vyhodnotí Vaši šanci na půjčku a přepošle žádost tam, kde máte nejlepší šanci na úspěch s přihlédnutím k Vaší bonitě.

Půjčka ihned na účet

Leckteré společnosti proklamují získání půjčky do 5 až 10 minut. Peníze tak můžete mít v podstatě ihned na Vašem bankovním účtu. Případně hotově.