Nejčastější poskytovatelé mikropůjček

Jaká jsou nejčastější mikropůjčky u nás. Přehled poskytovatelů krátkodobých půjčkek. Když potřebujete půjčit peníze rychle a u banky vám to kvůli nízké bonitě nevyšlo, máte šanci u nebankovních firem. Vyřízení je rychlé, online 24 hodnin denně a peníze můžete mít na účtu už do několika desítek minut po schválení. Splatit je však musíte do jednoho měsíce. Pokud se tak nestane, může být půjčka nakonec díky sankcím, velmi drahá.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka je známá hlavně díky reklamní spotům z televize. Půjčit si můžete od 1.000 do 8.000 korun u první půjčky a postupně až 20.000 korun na 7 až 30 dnů. Vyřízení je velmi rychlé, online a peníze dostanete na účet do několika minut po schválení. Zaplo nabízí první půjčku zdarma s nulovým úrokem. Podmínku získaní je minimálně 18 let, občanství ČR, bezdlužnost a schopnost splatit úvěr v termínu. Při vyřízení žádosti se nahlíží do registrů.

Via sms

Via sms nabízí rychlé půjčky pro lidí mezi ve věku 20 až 68 let. U první půjčky od 100 do 8.000 korun a stálí klienti až 20.000 korun na max. 30 dnů. Při vyřizování půjčky musíte mít u sebe mobilní telefon a musíte také vlastnit bankovní účet. K žádosti je nutné doložit kopii občanského průkazu a mít stálý příjem. V pracovní době mezi 9.00 až 18.00 se o schválení půjčky se dozvíte do 10 minut a během této doby jsou také peníze posílány na účet.

Feratum Bank

S krátkodobou půjčkou Ferratum Micro si můžete napoprvé požádat online až o 9.000 korun. Doba splatnosti je v rozmezi 7 - 45 dnů s možností prodloužení až o 60 dnů. Půjčky jsou určeny občanům České republiky, kteří patří do věkové skupiny 19 - 85 let. K uzavření smlouvy o půjčce je nutné mít občanský průkaz a obvykle se nevyžaduje ani potvrzení o příjmu. Po schválení půjčky jsou peníze odesílány na účet následující den po schválení. Další variantou je Půjčka Ferratum Credit, kde se výše půjčky pohybuje v rozmezí 2 500 až 35 000 korun.

Credit Air

Novým klientům je možné u Credit Air půjčit až 10.000 korun na 2 měsíce. Půjčky jsou neúčelové a stávajícím klientům je hranice půjčky posunuta až na 30.000 Kč na 3 měsíce. Půjčky jsou určeny pro starší 18 let, kteří vlastní bankovní účet a mají pravidelný zdroj příjmů. Je nutné doložit 2 doklady totožnosti a žádosti jsou posuzovány individuálně, proto se někdy vyžaduje doložení příjmů. Díky účtům v několika bankách je převod peněz po schválení bleskurychlý.

Emma´s Credit

Rychlé půjčky online od Emma´s Credit nabízí až 5.000 pro prvožadatele a stálí klienti mohou, dle pozice v zákaznickém klubu, získat až 12.000 korun na 5 až 45 dnů. Žádost je k dispozici online a její vyplnění zabere 5 minut. Pro vyřízení půjčky musíte doložit: 2 doklady totožnosti, doklad o přijmu a výpis z bankovního účtu. Připravte si také mobilní telefon, na který vám přijde tzv. PIN kód. Žádosti jsou zpracovávány automatickým systémem a o schválení půjčky se dozvíte obratem, po odeslání žádosti. Peníze přijdou na účet do 30 minut, nejpozději však následující den dopoledne.

Cool Credit

Poprvé si u Cool Creditu můžete požádat od 1.000 - 7.000 korun na dobu 6 až 30 dnů. U opakované půjčky se hranice posouvá na hodnotu 15.000 Kč. Vyřízení je možné on-line, podáním žádosti o půjčku. Obratem přijde SMS zpráva s autorizačním kódem a registrace se dokončí přeposláním 1 Kč z účtu žadatele, která slouží jako ověřovací platba. Pro vyřízení je nutné zaslat e-mailem 2 doklady totožnosti s fotkou. Po kladném vyřízení jsou peníze odeslány okamžitě.

Kamali

Férovou půjčku do 10.000 korun na pár dní nabízí Kamali. U opakovaných půjček se můžete dostat až na 20.000 korun. Splacení půjčky je volitelné, do 30 dnů. Vyřízení je rychlé, do 5 minut a další čtvrthodinu trvá posouzení žádosti. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte 33 korun a první půjčka na 14 dní je zdarma. Půjčit si mohou fyzické osoby starší 18 let, s trvalým pobytem v ČR. Peníze po schválení dostane klient do hodiny, pokud má účet vedený u jedné z velkých českých bank.

Kimbi

Rychlou půjčku šitou na míru máte k dispozici u Kimbi. Pohodlně si můžete požádat o půjčku ve výši od 10.000 do 60.000 Kč a během splácení ji flexibilně upravovat – můžete si splátku změnit nebo odložit termín splácení anebo požádat o její navýšení. Splacení je variabilní od 3 do 24 měsíců. Podmínkou pro vyřízení je stabilní příjem a dobrá platební historie. Dále je nutné vlastnit platný občanský průkaz a bankovní účet. Peníze jsou převáděny na účet žadatele bezhotovostním převodem a rychlost závisí na konkrétní bance.

Crediportal

Půjčit si až 30.000 korun rychle a bez ručitele na cokoliv můžete u Cool Creditu. V závislosti na konkrétní situaci se první půjčka pohybuje od 500 do 5.000 korun. Délka splatnosti u jakékoliv částky je mezi 5 až 30 dny. Půjčku na nečekané výdaje vyřídíte on-line. Podmínkou pro vyřízení je plnoletost a bezdlužnost a nezbytné je také doložení příjmu. Šanci na získání půjčky mají i ženy na MD a důchodci, naopak lidé v insolvenci půjčku nezískají. U vyřízení není nutné posílat ověřovací platbu, což celý proces urychluje. Kromě převodu na účet si lze peníze vyzvednout i v hotovosti, na kterékoliv čerpací stanici sítě EuroOil.

Vloženo: 19.10.2017Jak vybrat správnou půjčku?

základní informace a tipy, jak vybrat toho správného poskytovatele a nenaletět laciným trikům a slibům. Na co se tedy zaměřit a na co dávat pozor?

Co jsou to agregátory půjček

Co jsou to agregátory půjček? Agregátor vyhodnotí Vaši šanci na půjčku a přepošle žádost tam, kde máte nejlepší šanci na úspěch s přihlédnutím k Vaší bonitě.

Půjčka ihned na účet

Leckteré společnosti proklamují získání půjčky do 5 až 10 minut. Peníze tak můžete mít v podstatě ihned na Vašem bankovním účtu. Případně hotově.