Agregátory půjček

Co jsou to agregátory půjček? Pokud žádáte o půjčku, můžete žádat přímo u poskytovatele, například prostřednictvím online žádosti na jeho stránkách. Pokud se stane, že Vám půjčku neschválí, můžete to zkusit u dalšího a pak zase dalšího poskytovatele. Pokud chcete ušetřit čas a vyplňování stále stejných žádostí, můžete využít takzvané agregátory půjčk. Tam vyplníte jen jednu žádost. Zadáte kolik chcete půjčit, jakou si přejete délku splatnosti, kontaktní informace, email a jak jste na tom s příjmem a zaměstnáním.

Půjčkové agregátory jsou průchdnější

Agregátor vyhodnotí Vaši šanci na půjčku a přepošle žádost tam, kde máte nejlepší šanci na úspěch s přihlédnutím k Vaší bonitě a úvěruschopnosti. Pokud žádost neprojde, pošle žádost k druhému poskytovateli a tak dále, až pro Vás získá nejvhodnější nabídku. Vaše žádost o půjčku se tak dostane k několika poskytovatelům a Vy obdržíte zpětnou vazbu a můžete si posléze vybrat.

Ušetříte čas

O půjčku požádáte jen jednou a dostanete nejvhodnější nabídku. Ušetříte spoustu času a na druhou stranu o nic nepříjdete. Podmínky jsou stejné jako by jste žádali napřímo. Agregátory v podstatě na jednom místě nabízí.

Rizika půjček

Vzhledem k tomu, že agregátory vykazují větší míru průchodnosti žádostí, je zde větší riziko pro ty, kteří jsou na hraně úvěroschopnosti. Agregátory posílají žádost i tomu poskytovateli, o kterém třeba ani nevíte, že existuje a má třeba mírněji nastavený scoring. K půjče se tak mohou dostat i lidé, kteří jsou na hraně bonity. Pořádně si půjčku promyslete, aby jste se nedostali do potíží. Doporučujeme také prověřit si finálního poskytovatele půjčky.

Vloženo: 17.10.2017Jak vybrat správnou půjčku?

základní informace a tipy, jak vybrat toho správného poskytovatele a nenaletět laciným trikům a slibům. Na co se tedy zaměřit a na co dávat pozor?

Co jsou to agregátory půjček

Co jsou to agregátory půjček? Agregátor vyhodnotí Vaši šanci na půjčku a přepošle žádost tam, kde máte nejlepší šanci na úspěch s přihlédnutím k Vaší bonitě.

Půjčka ihned na účet

Leckteré společnosti proklamují získání půjčky do 5 až 10 minut. Peníze tak můžete mít v podstatě ihned na Vašem bankovním účtu. Případně hotově.